ŻUREK ŚLĄSKI POLSKA 480ML KUCHNIA POLSKA X4
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
ŻUREK ŚLĄSKI POLSKA 480ML KUCHNIA POLSKA
Parametry produktu
| Pojemność | 480 ml |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, mąka żytnia (5,6%), mąka pszenna, czosnek |
| Zawartość netto | 480 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: f.h.u. p.patucha i jagiełło spółka jawna ulica i numer: darwina 16 kod pocztowy i miasto: 43-603 jaworzno pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 270 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |