Opis szczegółowy
chrupiący opłatek z tatuażem na język
Parametry produktu
| Zawartość netto | 11 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Różowy kolor opłatka: składniki: mąka pszenna; skrobia; koncentrat soku z czerwonych buraków; aromat ;kakao o obniżonej zawartości tłuszczu ; barwnik: błękit brylantowy fcf; emulgator: lecytyny; substancja słodząca: sukraloza . zielony kolor opłatka: składniki: mąka pszenna; skrobia; aromat; kakao o obniżonej zawartości tłuszczu ; barwnik: błękit brylantowy fcf; emulgator: lecytyny; substancja słodząca: sukraloza. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eco- consulting quality standards sp. zo.o. ulica i numer: bielska 165 kod pocztowy i miasto: 43-400 cieszyn pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 384 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 363 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1538 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9 g |
| Zawartość soli | <0,01 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | 2 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |