ZOTT Jogobella Exotic 150g MIX X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jogobella Extra apetyt na życie
Świeże mleko z wybranych gospodarstw i starannie dobrane owoce to gwarancja smaku dla Ciebie i Twojej rodziny każdego dnia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Smakowy, Z dodatkami |
|---|---|
| Smak | Mango, Ananasowy, Bananowy, Kiwi |
| Składniki | Mango: jogurt*, owoce 9% (mango, mus z owoców mango), cukier, koncentrat z marchwi, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii ananas: jogurt*, owoce 9% (ananasy, sok ananasowy z koncentratu), cukier, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii banan: jogurt*, owoce 9% (banany, mus bananowy), cukier *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii kiwi: jogurt*, kiwi 9%, cukier, koncentrat z marchwi, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 90,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 379,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,17 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 11,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |