ZOTT Galaretka Cytryna 175 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Galaretka jest produktem gotowym do spożycia. Orzeźwiający smak owoców i efektowne opakowanie sprawiają, że galaretka firmy zott jest doskonałym deserem na każdą okazję.
Parametry produktu
| Typ | Galaretka |
|---|---|
| Smak | Cytrynowy |
| Zawartość netto | 175 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, cukier, żelatyna spożywcza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, koncentraty: z krokosza barwierskiego, z cytryny, |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 252 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,8 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 12,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,7 g |