Z wagi: Schab królewski Olewnik (ok. 100 g)
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Parzone, Peklowane |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Kawałki |
| Składniki | Składniki: schab wieprzowy 80%, woda, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), przyprawy, ekstrakty przypraw (w tym ekstrakt papryki), pomidor suszony, sól, stabilizatory: e451, e407; białko wieprzowe (kolagenowe), przeciwutleniacz: e301; błonnik pszenny bezglutenowy, glukoza, substancja konserwująca: e250. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,43 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 2,2 - 2,6 kg |
| Producent: | OLEWNIK Sp. z o.o.Ulica i numer: Świerczynek 10AKod pocztowy i miasto: 09-210 DROBIN PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 42 op. zb. (DU) |
| Czy woda została dodana do produktu? | Tak |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 21 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 105 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 444 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 1,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,3 g |
Inne informacje
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|