Opis szczegółowy
Zupa YumYum o smaku KREWETKI z makaronem. Wyraźny smak i aromat krewetek podkreślony tajską nutą olejku trawy cytrynowej oraz kolendry, galangal (imbir).
Dzięki oddzielnej saszetce z chilli, to Ty decydujesz, jak bardzo ostra będzie Twoja zupa. Daj się uwieść jednemu z najbardziej charakterystycznych tajskich smaków!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Bez gotowania |
| Zawartość netto | 60 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Tajlandia |
| Składniki | Składniki: makaron instant typu noodle (83,3%): mąka pszenna, olej palmowy (zawiera przeciwutleniacz: e319), skrobia z tapioki, dodatki smakowe: aromat, wzmacniacze smaku: e635; ekstrakt drożdżowy; sól, regulatory kwasowości: e500, e452, e451; substancja zagęszczająca: e466. mieszanka smakowa (16,7%): cukier, olej palmowy (zawiera przeciwutleniacz e306), sól, warzywa suszone: czosnek, cebula, szczypior suszony; przyprawy i zioła: chili , galangal, trawa cytrynowa; wzmacniacze smaku: e621, e635; regulatory kwasowości: e296, e330; sos sojowy w proszku (soja, syrop glukozowy, barwnik: e150c), maltodekstryna, skrobia kukurydziana, krewetka (0,2%), sos rybny (anchovy), substancja przeciwzbrylająca: e551, barwnik: e160c, aromat |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Tajlandia |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 35 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,06 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ajinomoto poland sp.zoo ulica i numer: klimczaka 1 kod pocztowy i miasto: 02-797 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
| Typ opakowania drugiego rzędu | Karton tekturowy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 13 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. pokrusz makaron, wsyp do miski i dodaj przyprawy z saszetek 2. zalej 320 ml wrzącej wody 3. pozostaw pod przykryciem przez 3 min. 4. wymieszaj i gotowe! |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 74 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 299 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,9 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,7 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E319 tert-Butylohydrochinon, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E500 Węglany sodu, E452 Polifosforany, E451 Trifosforany, E466 Karboksymetyloceluloza, E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e, E621 Glutaminian monosodowy, E296 Kwas jabłkowy (z owoców lub syntetyczny), E330 Kwas cytrynowy, E150c Karmel amoniakalny, E551 Dwutlenek krzemu (krzemionka), E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki, E627 Guanylan disodowy, E631 Inozynian disodowy |