Yabra Flaki wołowe w rosole 800G X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Produkt sporządzony z przedżołądków wołowych, rozdrobnionych warzyw, przypraw, zalany rosołem wołowym. Utrwalony przez sterylizację w opakowaniu hermetycznie zamkniętym
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa |
|---|---|
| Zawartość netto | 800 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, przedżołądki wołowe 30%, marchew 3,1%, skórki wieprzowe 1,2%, rosół (sól, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'rybonukleotydy disodowe , tłuszcz palmowy, cukier, aromaty, glukoza, przyprawy, barwnik ( karmel amoniakalny), warzywa suszone (marchew, czosnek, liść pietruszki), sól, przyprawy. produkt może zawierać: gluten, soję, seler, laktozę, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,9 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: P.H.P. YABRA SP. Z O.O. Ulica i numer: M. KONOPNICKIE 404 Kod pocztowy i miasto: 42-260 KAMIENICA POLSKA PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 199 kJ |
| Wielkość porcji | 800 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,36 g |