YOKO Matcha Cytrus BIO 330 ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Organiczny napój na bazie zielonej herbaty matcha.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Składniki
Filtrowana woda, BIO cukier trzcinowy, BIO zielona herbata matcha (0,57%), ekstrakt z trawy cytrynowej, kwas jabłkowy, narturalny aromat pomarańcza - mandarynka
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 72 kJ/ 18 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 3.9 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |