YATO Przedłużacz bębnowy 20m
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Wysokiej klasy przedłużacz bębnowy o długości 20m z 4 gniazdami. Przewód wykonany jest z 3 żył miedzianych o przekroju 1,5mm² każdy. Taki przekrój przewodu umożliwia podłączenie do tych przedłużaczy jednocześnie 4 urządzeń, co jest szczególnie przydatne na budowie, w warsztacie czy zakładzie produkcyjnym. Przewody pokryte są izolacją wykonaną z gumy H05RR-F, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne, substancje chemiczne (oleje chłodząco-smarujące, benzynę, czy alkohole etylowe, metylowe).
Ponadto przedłużacz wykonany jest wg normy IP 44.
Parametry produktu
| Liczba gniazd | 4 |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Wymiary (SxWxG) | 26 x 26 x 12 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 3,85 kg |
| Średnica przewodu | 9 mm |
| Uziemienie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: toya s.a. ulica i numer: sołtysowicka 13-15 kod pocztowy i miasto: 51-168 wrocław pl |
| Krótki opis marketingowy | Ponadto przedłużacz wykonany jest wg normy ip 44. |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |