Wosana Sok pomarańczowy 100% 500 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Pyszny i zdrowy sok dla osób ceniących sobie wysoką jakość w połączeniu z przystępną ceną.
Parametry produktu
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | Sok pomarańczowy 100% z zagęszczonego soku pomarańczowego, witamina c (kwas l-askorbinowy) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wosana s.a. ulica i numer: ul. batorego 35a kod pocztowy i miasto: 34-120 andrychów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 46 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 197 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 40 mg/100g |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 50 %RWS |