Wosana Mandarynka Sok 100% 3l 12 szt.
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyselekcjonowane, soczyste i świeże owoce oraz woda wysokiej jakości tworzą unikalną kompozycję. Soki 100% WOSANA powstały z myślą o smakoszach łączących zdrowy styl życia z dbałością o domowy budżet.
Parametry produktu
| Pojemność | 3 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Mandarynkowy |
| Składniki | sok mandarynkowy (100%) z zagęszczonego soku mandarynkowego, witamina C (kwas L-askorbionowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 3,1 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wosana s.a. ulica i numer: batorego 35 a kod pocztowy i miasto: 34-120 andrychów pl |
| Krótki opis marketingowy | Unikalna kompozycja świeżych owoców powstała z myślą o zdrowym stylu życia dbałością o domowy budżet. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed spożyciem wstrząsnąć. Osad na dnie jest zjawiskiem . |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do picia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 55,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 233,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 12 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C | 12,0 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |