Woolite płyn do prania delicate 4,5L (75 prań)
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Płyn do prania, który ożywia miękkość oraz pomaga chronić Twoje delikatne ubrania, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Wyjątkowa formuła: 1 Ożywia miękkość i puszystość włókien. 2 Pomaga chronić przed mechaceniem się ubrań. 3 Pomaga chronić przed rozciąganiem lub kurczeniem się tkanin.
Zalety produktu:
- Aktywna formuła z keratyną,
- Ochrona tkanin przed uszkodzeniami podczas prania,
- Chroni ubrania przed mechaceniem,
- Do delikatnych tkanin,
- Formuła Fiber-Flex,
- Skutecznie usuwa plamy,
- Działa nawet w 30 stopniach.
Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Wszystko po to by dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami!
Płyn do prania Woolite do Delikatnych Tkanin i Wełny skutecznie pierze i pomaga chronić ich miękkość. Unikatowa formuła różowego płynu Woolite z systemem Fiber-Flex pomaga zachować elastyczność tkanin oraz chroni je przed kurczeniem i rozciąganiem.
Stosuj płyn Woolite i miej pewność, że Twoje delikatne tkaniny będą bezpieczne i czyste, nawet jeśli pierzesz je w niskiej temperaturze. Dodatek keratyny wygładza włókna, więc Twoje ulubione sweterki nie będą się już mechaciły i dłużej będą wyglądać jak nowe.;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: KAW2-D0RY-J007-QSN3
Parametry produktu
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5%-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, |
| Dozowanie | 120 ml |
| Dodatkowe właściwości | Nadaje miękkość |
| Waga jednostkowa brutto | 4,78 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 60 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/13/0/1213033.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H317 może powodować reakcję alergiczną skóry h319 działa drażniąco na oczy |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 4500 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |