Woolite Płyn do prania White 3,6l ( 60 prań) X3
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Wszystko po to by dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami!
Twoje białe ubrania żółkną lub szarzeją z każdym praniem? Z płynem do prania Woolite zatrzymasz blask bieli na dłużej! Nowy Woolite Keratin Therapy to płyn do codziennego prania wszystkich rodzajów ubrań, który sprawia, że Twoje jasne ubrania dłużej wyglądają nieskazitelnie.
Płyn do prania, który nie tylko czyści i chroni Twoje białe ubrania, ale również ożywia ich biel, aby wyglądały jak nowe.
Jego unikalna formuła zawiera:
1. Wzmacniacz Bieli - ożywia olśniewającą biel Twoich ubrań, pranie po praniu.
2. Technologię Grime Catching - aby zapobiegać osadzaniu się brudu podczas prania na Twoich ubraniach.
3. Nie zawiera agresywnych składników - aby pomóc chronić tkaninę.;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI: UEW2-W0FC-U00R-C475
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5%-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, |
| Dozowanie | 120 ml |
| Dodatkowe właściwości | ożywia biel |
| Waga jednostkowa brutto | 3,9 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 60 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/61/21/612154.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | H319 |
| Zagrożenie | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 3600 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |