Woolite Płyn do prania Fruity Colour 3,6l (60 prań)
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Woolite Extra Ochrona Kolorów
Płyn do prania, który ożywia kolor Twoich ubrań oraz pomaga chronić je przed blaknięciem i zafarbowaniem, zachowując ich nowy wygląd. Wyjątkowa formuła: 1. Ożywia kolor Twoich ubrań dzięki nowej technologii "ColorBoost". 2. Pomaga chronić przed blaknięciem, ponieważ czyści bez użycia agresywnych składników. 3. Pomaga chronić jaśniejsze elementy ubrań przed zafarbowaniem, dzięki składnikom wyłapującym barwniki.
Ważne jest, aby dbać o swoje ulubione rzeczy codziennie. Dlatego Woolite Fruity Keratin Therapy jest idealnym wyborem do codziennego prania wszystkich rodzajów ubrań. Chroni one przed utratą koloru, kształtu i mechaceniem, dzięki aktywnej formule z dodatkiem keratyny, która znana jest ze swoich właściwości ochronnych i wygładzających.
To wyjątkowy produkt na rynku, który zostaje wyróżniony swoim niepowtarzalnym zapachem moreli i brzoskwini z nutami egzotycznych owoców. Dzięki Woolite Fruity Twoje pranie zawsze będzie pachniało świeżością lata, a Twoje ubrania pozostaną czyste i świeże na dłużej.;
Uwaga. Zawiera Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. UFI: AQA5-S0SH-F00R-GH8R
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie ręczne, Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydło, rozjaśniacz optyczny, |
| Dozowanie | 120 ml |
| Dodatkowe właściwości | Ożywia olśniewająca biel |
| Waga jednostkowa brutto | 3,9 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 60 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 60 ml |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/08/8/1208870.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H319 |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 3600 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |