Woolite Perfume Czerń, Ciemne Kolory & Jeans z Keratyną 1,8l/30 prań
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Woolite Perfume Edition to płyn do prania ciemnych tkanin, który łączy luksusową kompozycję zapachową ze skuteczną ochroną włókien. Formuła wzbogacona keratyną - jedyną taką wśród płynów do prania - chroni ubrania przed mechaceniem, rozciąganiem i utratą kolorów, a wyjątkowy zapach rozwija się pod wpływem wody, wypełniając pranie szlachetnym aromatem. Nuty mandarynki i bergamotki otwierają kompozycję, po czym przechodzą w eleganckie serce z frezji i róży, a całość dopełniają ciepłe akordy bursztynu i drzewa sandałowego, nadając Twoim ciemnym ubraniom wyrafinowany charakter i świeżość.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin czarnych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne; <5%: mydło, niejonowe środki powierzchniowo czynne, enzymy, benzoizotiazolinon, metylizotiazolinon, kompozycje zapachowe, amyl salicylate, linalyl acetate, citrus aurantium peel oil, linalool, hexyl cinnamal, limonene. |
| Dozowanie | Standardowo 60 ml, 90 ml w przypadku mocniejszych zabrudzeń, 120 ml w przypadku mocnych zabrudzeń. 40 ml na 5 l wody przy praniu ręcznym. |
| Dodatkowe właściwości | Nie rozciąga i nie kurczy prania. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Ufi: 2fv7-w0qj-a00j-2jmw |
| Waga jednostkowa brutto | 1,95 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 30 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 120 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/52/9/1452937.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Zawiera methylisothiazolinone i benzisothiazolinone. może powodować reakcję alergiczną skóry. działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. stosować rękawice ochronne. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą pzez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. w przypadku połknięcia: w przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 1800 ml |
| Trwałość od otwarcia | 24 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Limonene (d-Limonene) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |