Woolite Dark Keratin 4,5l/75 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Płyn do codziennego prania Woolite Czerń, Ciemne Kolory & Jeans z keratyną skutecznie pierze oraz pomaga chronić czarne i ciemne ubrania przed zafarbowaniem. Aktywna formuła płynu Woolite zapewnia ochronę przed zniszczeniem oraz przed blaknięciem, by móc cieszyć się nieskazitelnym wyglądem czerni i ciemnych ubrań dłużej niż kiedykolwiek wcześniej.
Zalety produktu:
- Aktywna formuła z keratyną,
- Ochrona tkanin przed uszkodzeniami podczas prania,
- Chroni ubrania przed blaknięciem i zafarbowaniem,
- Utrzymuje intensywność kolorów,
- Skuteczność usuwania plam,
- Działa nawet w 30 stopniach.
Podczas każdego prania ubrania ulegają niszczącej sile tarcia, co prowadzi do utraty kształtu, koloru i mechacenia. Aby temu zapobiec, Woolite stworzył serię płynów do prania Keratin Therapy. Aktywna Formuła z dodatkiem keratyny, znanej dotychczas głównie z profesjonalnych kosmetyków do włosów, skutecznie chroni i wygładza włókna. Wszystko po to by dłużej cieszyć się ulubionymi ubraniami!;
Uwaga. Zawiera: Methylisothiazolinone. Może powodować reakcję alergiczną skóry. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. UFI:M5W5-D0D5-X008-D3FY
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin czarnych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | Woolite dark keratin 4,5l/75 prań |
| Dozowanie | 100ml |
| Dodatkowe właściwości | Keratin |
| Waga jednostkowa brutto | 4,8 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/13/7/1213736.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl |
| Zawartość nominalna | 4500 ml |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |