Wołowina po tatarsku 230g Sokołów X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wyrób z mięsa wołowego
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Surowe |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione surowe |
| Składniki | mięso wołowe *80%), woda, regulator kwasowości: mleczan sodu, sól, olej rzepakowy, błonnik grochowy, aromaty , przeciwutleniacz: askorbinian sodu, glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Sokołów SA Ulica i numer: Aleja 550-lecia 1 Kod pocztowy i miasto: 08-300 Sokołów Podlaski PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 127 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 532 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 18 g |
| Zawartość soli | 2,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,5 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Masa rozdrobnionego mięsa wołowego z dodatkami i przyprawami. Powierzchnia lekko błyszcząca, wilgotna. Barwa w całej masie jednolita, jasnoczerwona do ciemnoczerwonej, niedopuszczalna poszarzała, zmieniona. Konsystencja miękka, smarowna. Smak i zapach charakterystyczny dla świeżego mięsa wołowego z wyczuwalnym dodatkiem przypraw. |
|---|