'Wódka monopolowa J.A. Baczewski 40% 700ML X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
J.A. Baczewski Vodka Monopolowa wytwarzana jest według i sprawdzonej receptury. Najwyższej jakości spirytus, produkujemy wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków ziemniaków, destylujemy tylko trzykrotnie, aby zapewnić najwyższą jakość – nie poddajemy go dalszemu procesowi, ponieważ może to pozbawić wódkę smaku i duszy. Uzyskany w ten sposób czysty spirytus ziemniaczany rozcieńczamy jedynie alpejską wodą do stężenia 40%.
Naszym zdaniem wódka powinna mieć tylko jeden smak, a dokładnie smak wódki.
To właśnie ten wyjątkowo oryginalny smak wódki J.A. Baczewski pozwala jej pokonywać konkurentów w licznych międzynarodowych konkursach, m.in.: w Chicago i San Francisco, wszędzie tam , gdzie pojawią się prawdziwi znawcy i smakosze.
Spróbuj sam. Na pewno poczujesz różnicę !
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 700 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra s.a. ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |