'Wódka Wokulski 40% 500ml X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
To wyjście naprzeciw rodzącej się nowej potrzeby w segmencie wódek czystych –autentyzmu wyrażonego w kraftowym charakterze o klasycznym smaku.
Wyjątkowa edycja wódki Wokulski, która swoją niepowtarzalność zawdzięcza starannej i sumiennej selekcji składników. Sprawdzona receptura i kunsztowne metody produkcji sprawiły, że wódka Wokulski zyskuje nowy, wyrazisty smak
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | To wyjście naprzeciw rodzącej się nowej potrzeby w segmencie wódek czystych –autentyzmu wyrażonego w kraftowym charakterze o klasycznym smaku. wyjątkowa edycja wódki wokulski, która swoją niepowtarzalność zawdzięcza starannej i sumiennej selekcji składników. sprawdzona receptura i kunsztowne metody produkcji sprawiły, że wódka wokulski zyskuje nowy, wyrazisty smak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |