'Wódka Dębowa Polska 500 ml 40% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wódka wytrawna o harmonijnym, łagodnym smaku. Do jej produkcji użyto najlepszego polskiego spirytusu. O jej niepowtarzalnym smaku zadecydowała unikalna receptura wykorzystująca walory drewna dębowego
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dębowa polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wolsztyńska 56 kod pocztowy i miasto: 66-120 siedlec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 133 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |