'Wódka Dębowa Polska 40% 700ml bukłak X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
WÓDKA DĘBOWA POLSKA – to arystokratka wśród polskich wódek. Do jej produkcji użyto najznakomitszych składników, w tym najlepszego polskiego spirytusu. O jej niepowtarzalnym smaku zadecydowała unikalna receptura wykorzystująca walory drewna dębowego. Podczas degustacji niech nie zwiedzie Państwa pozorna łagodność tego trunku. Pamiętaj o mocy dębu!
Parametry produktu
| Rodzaj | Czysta, Premium |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dębowa polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: wolsztyńska 56 kod pocztowy i miasto: 66-120 siedlec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 77 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |