'Wódka Adam Mickiewicz 40% 1000ML X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
ADAM MICKIEWICZ - to produkt premium w zdobionej szroniono-malowanej butelce, inspirowany nazwiskiem wielkiego Polaka. To wódka tworzona przez Polaków, w fabryce stanowiącej w 100% polski kapitał. Dzięki procesowi 7 krotniej destylacji spirytusu i starannej filtracji, wódka Adam Mickiewicz to gwarancja niezwykłej delikatności i łagodności smaku oraz aromatu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Premium, Czysta |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Serwowanie | Drinki, Samodzielnie |
| Pojemność | 1000 ml |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,67 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BZK Alco SA Ulica i numer: Połczyńska 97A Kod pocztowy i miasto: 01-303 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | ADAM MICKIEWICZ - to produkt premium w zdobionej szroniono-malowanej butelce, inspirowany nazwiskiem wielkiego Polaka. To wódka tworzona przez Polaków, w fabryce stanowiącej w 100% polski kapitał. Dzięki procesowi 7 krotniej destylacji spirytusu i starannej filtracji, wódka Adam Mickiewicz to gwarancja niezwykłej delikatności i łagodności smaku oraz aromatu. |
| Dodatkowy opis produktu | ADAM MICKIEWICZ - to produkt premium w zdobionej szroniono-malowanej butelce, inspirowany nazwiskiem wielkiego Polaka. To wódka tworzona przez Polaków, w fabryce stanowiącej w 100% polski kapitał. Dzięki procesowi 7 krotniej destylacji spirytusu i starannej filtracji, wódka Adam Mickiewicz to gwarancja niezwykłej delikatności i łagodności smaku oraz aromatu. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 76 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 50 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 20 szt. |