'Wino wytrawne Contessa Carola Malvasia Nera 0,75L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Winiarnia - Contessa Carola, region Apulia, Włochy
Wyśmienite wino, wyprodukowane z winogron szczepu Malvasia Nera pochodzące z południowej części Włoch, regionu Apulia. Posiada intensywny rubinowy kolor z granatowymi refleksami.
W smaku delikatne, dobrze zbudowane o delikatnym zakończeniu, posiada aromat owoców, głownie czarnej porzeczki oraz wiśni. Idealne do potraw z czerwonego mięsa, dziczyzny, sezonowych serów ale również do samodzielnej degustacji.
Sugerujemy otworzyć minimum godzinę przed spożyciem.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Malvasia |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Czerwone mięso, Wędliny, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 15 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,7 kg |
| Region pochodzenia | Apulia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |