'Wino musujące Michelangelo Bianco słodkie 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowe Michel Angelo to wyselekcjonowane wina włoskie poddane wtórnej fermentacji, które tworzą wysokiej klasy wino musujące Michel Angelo. Jest eleganckie, a jednocześnie lekkie i słodkie, jak wieczór we dwoje. Idealne do przystawek i deserów, jako uzupełnienie posiłku albo solo. Jego południowy temperament, klarowność i złocisty kolor najlepiej docenisz w temperaturze 6-8°C.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11 % obj. |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Polska |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 36 mies. |
| Składniki | Wino musujące michelangelo bianco słodkie |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|