'Wino gronowe wytrawne czerwone Sensi Collecione Primitivo Puglia 750 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Collezione to wyjątkowe włoskie wina, które swoją elegancją, unikalnym i przekonującym smakiem oraz delikatnym owocowym charakterem ujmują każdego miłośnika wina. Primitivo Puglia to pełne, zaokrąglone, dobrze zbudowane wino.
W smaku idealnie zrównoważone, wypełnione trwałymi nutami ciemnych jagód, uzupełnionych delikatnym wytrawnym finiszem. W aromacie wina wyczuwalne nuty pieprzu, wiśni i pikantnych przypraw.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso pieczone, Dziczyzna, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGT |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Puglia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Winnica | Sensi |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|