'Wino gronowe wytrawne białe Orvieto Sensi 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Doskonale zbalansowane wino z wyczuwalną nutą słodkości. Wytwarzane z gron Trebbiano, Malvasia, Grechetto, Verdello i Drupeggio. Barwa żółto--słomkowa z delikatnymi zielonymi refleksami. Bukiet intensywny a zarazem subtelny i delikatny
z zauważalną owocową nutą. W smaku przyjemnie słodkawe, miękkie i eleganckie z charakterystycznym akcentem białych owoców. Idealne wino dla osób
o delikatnym podniebieniu. Doskonale pasuje do całego posiłku nie pomijając deseru.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Trebbiano, Malvasia |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makarony, Wędliny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,19 kg |
| Region pochodzenia | Umbria |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Winnica | Sensi |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera siarczyny | Tak |
|---|