Opis szczegółowy
Wino stworzone z dumą przez renomowaną winiarnię Muriel Wines, łączy w sobie tradycję regionu Kastylia-La Mancha z nowoczesnym podejściem do winiarstwa. Wyprodukowane w 100% ze szczepu Tempranillo, oferuje wyrazisty bukiet i głęboki smak, który zachwyca zarówno koneserów, jak i tych, którzy dopiero odkrywają świat hiszpańskich win.
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
| Kolor | różowy, czerwony |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Wędliny, Makarony, Sery, Mięso grillowane |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Frakcja materiałowa | Szkło |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 16 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Vt de castilla |
| Temperatura serwowania | 15 - 17 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv group distribution pl sp.z o.o. ulica i numer: annopol 22 kod pocztowy i miasto: 03-236 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 125 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 700 dni (dzień) |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Zawartość surowca wtórnego | Szkło kolorowe 100% |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości