'Wino YELLOW TAIL Chardonnay 750ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Białe, wytrawne wino z południowo-wschodniej Australii, z dorzecza rzeki murray. Swoje znakomite zbalansowanie zawdzięcza warunkom glebowo-klimatycznym równiny, na której rozciągają się winnice, dostarczające winogron do procesu produkcji.
wino ma słomkowo-żółty kolor, aromat owoców tropikalnych, wzbogacony cytrusową nutą, brzoskwiniowy smak z akcentem melona. Pozostawia kremowy posmak.
podawać w temp. 8-10 º c do lekkich dań, szczególnie do sałatek z kurczaka.
wino doskonałe na spotkania z przyjaciółmi.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Drób, Przystawki, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Australia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,36 kg |
| Region pochodzenia | dorzecze rzeki Murray |
| Inne oznakowanie etykiet | bez apelacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |