'Wino Stones Marlborough Sauvignon Blanc wytrawne 0,75 L X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nowa Zelandia
wytrawne, białe
0,75 L; alc. 12% obj.
Wino Sauvignon Blanc wytrawne pochodzące z owoców winorośli uprawianych w dolinie Wairau w regionie Marlborough - nowozelandzkiej ojczyźnie wybitnych win białych sauvignon. Western Bay pokazuje wszystkie zalety jej klimatu. Ekspresyjne wino o uderzającym aromacie agrestu, bogato urozmaiconym nutami cytrusów i roślin zielonych. Doskonale wyważone w ustach: orzeźwia wzorową kwasowością i koi łagodnym wypełnieniem dojrzałego owocu. W końcówce krzemienia, świeża goryczka. Fermentacja zachodzi w niskiej temperaturze, aby zachować owocowy charakter wina. Efekt, to jasna barwa i intensywne zapachy owoców
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Sauvignon Blanc |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Owoce morza |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Nowa Zelandia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Region pochodzenia | Nowa Zelandia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |