'Wino Primitivo Di Manduria czerwone, wytrawne 750 ML X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Czerwone, włoskie wino wytrawne, wyprodukowane w 100% ze szczepu primitivo - winogron uprawianych w regionie Apulla zwanej również "piętą Włoch". Piękny rubinowy kolor z fioletowym tonem. Intensywny, skoncentrowany owocowy bukiet z przewagą aromatów śliwek i wiśni. Pełne, krągłe wino z przyjemnymi jedwabistymi taninami i długim finiszem. idealne do dań kuchni włoskiej, grillowanego mięsa, ale także ostrego gulaszu i leczo.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Primitivo |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Dania pikantne, Mięso grillowane |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 14,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Apulla |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |