'Wino Porta REI 1745 czerwone półsłodkie 12% 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wina PortaRei powstają w rodzinnej winiarni Arcos do Rei. To trzy pokolenia winiarzy z pasją i uprawy winorośli w najlepszych regionach Portugalii. PortaRei to fascynujące spotkanie z portugalskimi winami.
PortaRei Red Medium Sweet to wino o delikatnej rubinowej barwie i aromatach owocowych z nutami owoców leśnych. W smaku lekkie z miłym finiszem.
Idealnie pasuje do deserów, ciast czekoladowych, sałatek z ciemnych owoców, miękkich serów pleśniowych.
Serwować w temperaturze 14-16°C.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Wieloszczepowe |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Vin de Table |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Anadia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 14 - 16 °C |
| Winnica | Arcos do Rei |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinum wines sp. z o.o. ulica i numer: wołodyjowskiego 70/1 70/1 kod pocztowy i miasto: 02-724 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 624 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |