Opis szczegółowy
Leżakowane w beczkach z francuskiego i
amerykańskiego dębu 4-5 miesięcy. Wino
o rubinowym kolorze z fioletowymi odcieniami i intensywnymi aromatami owoców, czarnych jagód i czarnej porzeczki.
Znakomicie zrównoważone o długim przyjemnym finiszu. Doskonałe do makaronów, czerwonych mięs, pieczonego drobiu i twardych serów.
Podawać w temp. 16-18 stopni.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Negroamaro |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Makaron, Drób, Czerwone mięso |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy”. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Salento, apulia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 50 ml |