Opis szczegółowy
Wysmienite wino odmiany Moscato, uprawianej pomiędzy Pacific Coast a Central Valley w Kalifornii. Winnica, z której pochodzi to wino, ma doskonałą reputację, dzieki wysokiej klasy gatunkom winorośli i charakterowi wytwarzanych tam win. Wino wytwarzane wyłącznie z dojrzałych winogron, poddawane procesowi fermentacji. Ujmująco półsłodkie moscato o bursztynowym kolorze i miodowo-muszkatelowym, lipowo-cytrynowym bukiecie.
Parametry produktu
| Charakter | Słodkie (Doux/moelleux/dolce/dulce/sweet) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Muscat |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Lody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Stany zjednoczone |
| Temperatura serwowania | 10 - 12 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |