'Wino LINDEMAN'S BIN 65 CHARDONNAY 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lindeman's to największa pod względem wolumenu sprzedaży marka win australijskich, której historia trawa już od 170 lat. Lindeman's to zdobywca wielu prestiżowych nagród na największych i najważniejszych międzynarodowych konkursach winiarskich.
LINDEMAN’S BIN 65 CHARDONNAY – białe wino wytrawne
Wino w kolorze słomkowym o owocowym aromacie z wyraźnie wyczuwalnymi brzoskwiniami, melonem i figą. Średnio zbudowane wino o rześkim i świeżym zakończeniu.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Chardonnay |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Drób, Makarony, Owoce morza, Ryby, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Australia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,16 kg |
| Region pochodzenia | Południowo Zachodnia Australia |
| Inne oznakowanie etykiet | bez apelacji |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages sa ulica i numer: płaska 24-36 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |