Opis szczegółowy
Świeży, owocowy smak z nutą przypraw, delikatną kwasowością oraz zintegrowanym dębowym charakterem. Doskonale pasuje do białych i czerwonych mięs, do owoców morza oraz wszelkiego rodzaju past.
Parametry produktu
| Charakter | Wytrawne (Sec/secco/seco/dry) |
| Kolor | czerwony |
| Szczep | Cabernet Sauvignon, Nero d’Avola |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Owoce morza, Drób |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C. |
| Zawartość alkoholu | 14 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Region pochodzenia | Sycylia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cedc international sp. z o.o. ulica i numer: kowanowska 48 kod pocztowy i miasto: 64-600 oborniki wlkp. pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |