'Wino California Hills Ruby Cabernet 750 ml X6
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
California Hills Ruby Cabernet
wino gronowe, czerwone, półwytrawne
0,75 L; alc. 12,5 % obj.
wyprodukowane ze szczepu Ruby Cabernet pochodzące ze słonecznej Kalifornii USA. Jest to wino dobrze zbudowane, wypełnione aromatem czarnej porzeczki i wanilii, o długim i bogatym końcu. Idealnie smakuje do polędwicy wołowej lub innych potraw z czerwonym mięsem. Serwować w temp. pokojowej 16-18 stop. C.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Cabernet |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Mięso czerwone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,25 kg |
| Region pochodzenia | Stany Zjednoczone |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Bartex Bartol Sp. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Paproć 111 Kod pocztowy i miasto: 64-300 Nowy Tomyśl PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |