Opis szczegółowy
Wino z winogron z późnego zbioru, fermentowane w stali nierdzewnej w niskich temperaturach. W kieliszku delikatny złoty kolor. Półsłodkie z aromatami egzotycznych owoców, białych kwiatów i brzoskwiń. W ustach dominuje przyjemna słodycz. Świeże, harmonijne o długim finiszu. Świetne do deserów i owocowych ciast.
Podawać w temp. 6-8 stopni.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
| Kolor | biały |
| Szczep | Malvasia |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Desery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Składniki | Informacja o wartości odżywczej na 100 ml na 125 ml wartość energetyczna (energia) 314 kj 393 kj 75 kcal 94 kcal tłuszcz 0 g 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone (kwasy nasycone) 0 g 0 g węglowodany 4,5 g 5,6 g w tym cukry 2,6 g 3,2 g białko 0,1 g 0,1 g sól 0 g 0 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 6 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,23 kg |
| Region pochodzenia | D.o.ca. rioja |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 50 ml |