Winiary Ziarenka smaku. Przyprawa drobiowa 200g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ziarenka Smaku Winiary to wyjątkowa przyprawa uniwersalna w unikatowej formie małych ziarenek, która zawiera aż 10 rodzajów warzyw. Dzięki niej wydobędziesz najlepszy smak potraw, które tak kochają Twoi najbliżsi.
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
|---|---|
| Przeznaczenie | Przyprawa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowacja |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | sól jodowana, cukier, wzmacniacze smaku (glutaminian monosadowy), cukier, olej słonecznikowy, suszone warzywa(marchew, liść pietruszki, cebula, czerwona papryka, liść selera) aromaty, skrobia kukurydziana, przyprawy (kurkuma, pieprz czarny), tłuszcz drobiowy 0,3%, mięso drobiowe suszone 0,1% barwnik. Może zawierać gluten, mleko, jaja i soję |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 108 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 134 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 562 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 69,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 9,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 16,8 g |