Winiary Sos pomidorowy 33 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | W proszku |
|---|---|
| Pojemność | nie dotyczy |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Dodatek do potraw |
| Składniki | Suszony pomidor 28,7%, cukier, mąka pszenna, skrobia ziemniaczana, sól, olej słonecznikowy, przyprawy 3,2% (czerwona papryka, pieprz czarny), aromaty (z pszenicą), zagęszczony sok z buraka, skrobia kukurydziana, bazylia 0,2%, kwas (kwas cytrynowy) |
| Zawartość netto | 33 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,79 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 39 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 29 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 165 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 123 kJ |
| Wielkość porcji | 75 ml |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 13 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |