'Winiarnia Zamojska Lekka Czerwona Porzeczka 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Różowe wino półsłodkie powstające z polskich czerwonych porzeczek. Delikatny charakter z smakiem rodzimych owoców sprawiają, iż jest to ciekawa alternatywa za , gronowe wina.
Struktura wina doskonale łączy lekkość ze słodkimi akcentami i przełamującą całość, rześką kwasowością. Charakter wina podkreślany jest przez subtelne bąbelki, które dodatkowo wzmagają orzeźwiające doznania. Wyczuwalne aromaty czerwonej porzeczki idealnie wpasowują się w klimat letnich wakacji.
Lekka Czerwona Porzeczka to wino, które doskonale sprawdzi się podczas solowej degustacji w ciepły wieczór, jak również będzie interesuącym uzupełnieniem letnich deserów, na przykład lodów czy ciast ze świeżymi owocami.
Parametry produktu
| Charakter | Półsłodkie (Demi-doux/semidolce/semi-dulce) |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Szczep | Nie dotyczy - wino owocowe |
| Serwowanie | Czyste |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | IGP |
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Region pochodzenia | Polska |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Bez Chronionej Nazwy Pochodzenia i bez Chronionego Oznaczenia Geograficznego |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
|---|