Opis szczegółowy
WHISKY HANKEY BANNISTER 12Y to blended whisky dojrzewająca przez 12 lat w amerykańskich beczkach po bourbonie. Zawiera głównie malty z destylarni Speyburn i whisky z Balmenach, z dodatkiem destylatów z Invers House, Balablair, Old Pulteney i Knockdhu. Oferuje słodki, miękki smak z lekkim dymnym akcentem.
Kolor: Złoty bursztyn z rudymi refleksami
Nos: Delikatny i słodki, z nutami wanilii, dębu, płatków zbożowych, karmelu i mango
Smak: Zbalansowany, z wanilią, toffi, jabłkami, pomarańczową skórką, syropem klonowym i tropikalnymi owocami
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Wykończenie (finisz) | Finisz: trwały, z delikatnym dymem, cynamonem, wanilią i karmelem |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pinot sp. z o.o. sp komandytowa ulica i numer: traugutta 5 kod pocztowy i miasto: 90-106 łódz pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 50 ml |