Opis szczegółowy
Podstawowa odmiana w gamie Glenmorangie to THE ORIGINAL, uznana na całym świecie z uwagi na swoją kuszącą złożoność i kunsztowną finezję. Prawdziwie oryginalna od 1843r. W niej charakterystyczna dla Glenmorangie kwiecista słodycz łączy się z wybornymi nutami owocowymi i delikatnymi smakami korzennymi. Francuski ekspert zapachowy zidentyfikował w Glenmorangie THE ORIGINAL co najmniej 26 odrębnych aromatów. Pozwala ona odkryć kalejdoskop smaków, tekstur i zapachów, które intrygują podniebienie i rozpalają zmysły.
Parametry produktu
| Typ | Single malt |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Szkocja |
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Smak | Łagodny |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: moet hennessy polska sp. z o.o. ulica i numer: plac trzech krzyży 18 kod pocztowy i miasto: 00-499 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |