'Whiskey Jameson Caskmates 700 ml 40% X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jameson Caskmateszachowuje całą delikatność potrójnej destylacji Jameson Original, ale dodaje do tej receptury dodatkowe wrażenia zmysłowe.
Dzięki wyjątkowości beczek Jameson Caskmateswzbogacony zostaje o piwny pierwiastekzawierający nuty kakao, kawę, piernik i szczyptę chmielu.
AROMAT
Początkowy aromat świeżo ściętej trawy wsparty przez rześki charakter owoców sadu –jabłek, gruszek oraz limonki. Lekka ostrość z zielonej herbaty pogłębia zapach razem z orzechem laskowym i mleczną czekoladą. Chmielowe tło łączy się z palonym dębem i ziarnem jęczmienia
SMAK
Delikatny, lekko słodkawy początek, charakterystyczny dla irlandzkiej whiskey, zostaje potem zastąpiony przez beczkowo-piwny efekt, który staje się coraz bardziej wyraźny wraz z subtelnym dotykiem chmielu, ziaren kakao. Kompleksowości smaku dopełnia marcepan i palony dąb.
FINISZ
Długi i słodki finisz o smaku mlecznej czekolady i herbatników.
Parametry produktu
| Typ | Blended/pure malt Whisky (vatted Whisky) |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak | Klasyczne |
| Serwowanie | Samodzielnie, Z lodem |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Wyborowa S.A. Pernod Ricard Ulica i numer: Janikowska 23 Kod pocztowy i miasto: 61-070 Poznań PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 17,5 szt. |