Wentylator cyrkulacyjny Esperanza EHF006 Cyclone
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wentylator cyrkulacyjny Esperanza CYCLONE nie tylko wytwarza odpowiedni nawiew powietrza, ale również umożliwia jego równomierną cyrkulację w pomieszczeniu. Cyrkulacja zapewnia lepsze chłodzenie powietrza i prawdziwą ulgę w upalne dni. Nasz cyrkulator posiada chromowaną metalową obudowę oraz chromowane metalowe łopatki. Użyte materiały gwarantują wysoką trwałość, nadając mu jednocześnie stylowy wygląd. Kratkowana osłona wirujących metalowych łopatek gwarantuje bezpieczeństwo. Pozwól, by silny wiatr szybko i sprawnie ochłodził twoje biuro lub dom. Zakres napięcia: 220-240 V. Częstotliwość: 50 Hz. Moc wejściowa: 110 W. Klasa bezpieczeństwa (ochrona przed porażeniem prądem elektrycznym): II. Średnica łopatki wentylatora: 45 cm. Materiał z którego wykonana jest kratka ochronna: chromowany metal. Materiał z którego wykonane są łopatki: aluminium. Podstawa stojaka: chromowany metal. Przewód: 180 cm.
Nachylenie w pionie: 90 stopni-270 stopni. Regulacja prędkości: 3 stopnie. Wymiary produktu: 50 * 50 * 20 cm
Parametry produktu
| Moc | 110 W |
|---|---|
| Liczba prędkości nawiewu | 3 |
| Średnica śmigła | 45 cm |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor | Srebrny |
| Zabezpieczenie antypoślizgowe | Tak |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/17/3/1317385.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 5,65 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 2,35 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: esperanza sp. j. poterek ulica i numer: poznańska 129/133 kod pocztowy i miasto: 05-850 ożarów mazowiecki pl |
| Krótki opis marketingowy | Wentylator cyrkulacyjny esperanza cyclone nie tylko wytwarza odpowiedni nawiew powietrza, ale również umożliwia jego równomierną cyrkulację w pomieszczeniu. cyrkulacja zapewnia lepsze chłodzenie powietrza i prawdziwą ulgę w upalne dni. nasz cyrkulator posiada chromowaną metalową obudowę oraz chromowane metalowe łopatki. użyte materiały gwarantują wysoką trwałość, nadając mu jednocześnie stylowy wygląd. kratkowana osłona wirujących metalowych łopatek gwarantuje bezpieczeństwo. pozwól, by silny wiatr szybko i sprawnie ochłodził twoje biuro lub dom |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |