Opis szczegółowy
Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Podobnie jak inne produkty Dolina Dobra, wyprodukowany jest z mięsa pochodzącego z hodowli bez antybiotyków i pasz bez GMO, a wszystko to zachowując zerowy ślad węglowy. Dodatkowo tacki, w które pakujemy nasze produkty przetworzone pochodzą z recyklingu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki (100 g szynki otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, ekstrakty owoców i przypraw, aromaty. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 90 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl 082-036 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: goodvalley sp. z o.o. ulica i numer: młyńska 43b kod pocztowy i miasto: 77-320 przechlewo pl |
| Krótki opis marketingowy | Szynka o zawartości 100% mięsa bez konserwantów o zawartości tłuszczu poniżej 3% |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 459 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości