Wąż zraszający SPRING 1/2" 15 m
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
trzykanałowy wąż zraszający z kompletem końcówek; gwarantuje równomierne nawodnienie powierzchni na całej długości węża; oszczędza wodę i czas; zużycie wody w zależności od ciśnienia roboczego 1 bar - 5,5 l/h na 1 mb; 2 bar - 9 l/h na 1 mb; 3 bar - 14,5 l/h na 1 mb; odporny na promieniowanie UV; wolny od kadmu i baru; możliwość połączenia szeregowego maksymalnie 22,5 m (3 x 7,5 m / 7,5 m + 15 m)
Parametry produktu
| Średnica | 1,25 cm |
|---|---|
| Długość | 15 m |
| Ilość warstw | 1 |
| Materiał wykonania | Polichlorek winylu (PCW) |
| Typ oplotu | Nie dotyczy |
| Ciśnienie maksymalne | 3 bar |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cell-fast sp. z o.o. ulica i numer: grabskiego 31 kod pocztowy i miasto: 37-450 stalowa wola pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |