Opis szczegółowy
tabliczka z grupy czekolady pełnej o masie netto 20g, uformowana z masy czekoladowej o zawartości 64% części kakaowych z dodatkiem ekstraktu z korzenia ashwagandhy
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Miazga kakaowa**, cukier, tłuszcz kakaowy**, ekstrakt z korzenia ashwagandhy 0,65%, emulgator: lecytyny, aromat. **certyfikowane rainforest alliance. więcej na ra.org. 1 tabliczka 20g zawiera 0,13 g extraktu korzenia z witanii ospałej w tym 8 mg witanolidów. 100 g zawiera 0,65 g ekstraktu z ashwagandhy w tm 40 mg witanolidów. *ashwagandha pomaga utrzymać optymalną aktywność umysłową i poznawczą. pamiętaj, że zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia są ważne! korzystny efekt występuje przy spożyciu jednej tabliczki czekolady w ramach zróżnicowanej i zbilansowanej diety. ostrzeżenie: produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspakajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,02 kg |
| RA - Data ważności certyfikatu | 2026-06-18 |
| Rainforest Alliance | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 560 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temperatura otoczenia nie więcej niż 20 stopni c |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2387 kJ |
| Zawartość białek | 8,5 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 26 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 42 g |
| Cukry | 33 g |
| Zawartość węglowodanów | 36 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |