Wawel Milk & Cookie 87g X19
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Wawel Milk & Cookie 87g
Parametry produktu
| Smak | Wiśniowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 87 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: czekolada 55% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, mleko w proszku odtłuszczone 6,1%, serwatka w proszku (z mleka), ciasteczka kakaowe 3,8% [mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 9%, sól], aromat , emulgator: lecytyny |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wawel s.a ulica i numer: w.warneńczyka 14 kod pocztowy i miasto: 30-520 kraków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 8 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Temp nie przekraczająca 20 st c |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 546 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2278 kJ |
| Zawartość białek | 6,2 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |