Waga kuchenna Platinet PBSKM, muffin
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Praktyczna waga kuchenna pozwalająca na precyzyjne odmierzenie wagi składników dodawanych do Twoich ulubionych potraw, ciast, pieczywa przygotowywanych w domu. Jest urządzeniem niezbędnym podczas przyrządzania wszelkich potraw wymagających dodania precyzyjnie odmierzonych składników. Dzięki dostępności różnych jednostek miary jak g, lb, oz, fl:oz, ml, waga ułatwia korzystanie z anglojęzycznych przepisów zawierających anglosaskie jednostki miar. Funkcja tarowania zaś pozwoli na określenie masy produktu bez opakowania. Kolorowy design ozdobi każdą kuchnię i ułatwi przyrządzenie każdej potrawy!
Parametry produktu
| Rodzaj | Elektroniczna |
|---|---|
| Wymiary platformy (SxWxG) | 14,5 x 20 x 1,5 cm |
| Materiał wykonania platformy/misy | Szkło |
| Odczyt pomiaru | Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru | 1 g |
| Maksymalne obciążenie | 7 kg |
| Rodzaj i ilość wymaganych baterii | Bateria 2szt. xaaa |
| Kolor | Biały |
| Jednostka pomiaru | kg, g, Uncja, Funt, Miligram, ml (mililitr) |
| Kalibracja | Automatyczna |
| Miejsce na produkt | Platforma |
| Dodatkowe funkcje i programy | Funkcja tary, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączenie |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Liczba potrzebnych baterii w urządzeniu | 2 szt. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,01 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: platinet s.a. ulica i numer: tadeusza śliwiaka 48 kod pocztowy i miasto: 30-798 kraków pl |
| Cechy urządzenia | Wskaźnik rozładowania baterii, Wskaźnik przeciążenia wagi |
| Czy baterie są wymagane? | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |