Wafelki z kremem z orzechów laskowych bez dodatku cukru 175 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wafelki z kremem z orzechów laskowych bez dodatku cukru
Skład:
(Krem 75%)
, mąka PSZENNA, olej kokosowy, substancja słodząca: maltitol, skrobia PSZENNA, ORZECHY LASKOWE (9 % w kremie), odtłuszczone MLEKO w proszku, SERWATKA w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mąka SOJOWA, emulgatory: lecytyna SOJOWA, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu.
Zawiera naturalnie wystepujące cukry.
Może zawierać: migdały, pistacje, gorczycę.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
afelki z kremem z orzechów laskowych bez dodatku cukru
Skład:
(Krem 75%)
, mąka PSZENNA, olej kokosowy, substancja słodząca: maltitol, skrobia PSZENNA, ORZECHY LASKOWE (9 % w kremie), odtłuszczone MLEKO w proszku, SERWATKA w proszku, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, mąka SOJOWA, emulgatory: lecytyna SOJOWA, sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu.
Zawiera naturalnie wystepujące cukry.
Może zawierać: migdały, pistacje, gorczycę.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2013/482 |
| Tłuszcz | 24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Węglowodany | 65 g |
| Cukry | 4.8 g |
| Błonnik | 2.1 g |
| Białko | 6.2 g |
| Sól | 0.3 g |